ABC Kursanta

Podczas poszukiwania swojej wymarzonej Nauki Jazdy, powinniśmy patrzeć na wiele aspektów tj. zdawalność, opinie, a przede wszystkim – doświadczenie. Są to najważniejsze kryteria, które świadczą o jakości świadczonych usług przez daną firmę. Rzetelną opinię przedstawiają ogólnodostępne statystyki prowadzone przez Wydział Komunikacji – uzupełniające co roku informacje o każdej, zarejestrowanej Nauce Jazdy. Oprócz zasadniczego wskaźnika – procentowej zdawalności, należy zwrócić uwagę na liczbę wyszkolonych osób, które swój egzamin zdały za pierwszym podejściem. Warto również korzystać z doświadczenia i opinii dawnych Kursantów, a obecnych Kierowców. W tym celu można zajrzeć na Facebook`a albo portal www.superprawojazdy.pl/dzierzoniow, który prezentuje wyłącznie zweryfikowane wpisy.

Dlaczego właśnie My zasługujemy na Twoją uwagę? Posiadamy firmę od 1990 roku, co świadczy o wieloletnim doświadczeniu oraz doskonale wyszkolonej i stałej kadrze Instruktorów. Nasi pracownicy nieustannie powiększają swoje kompetencje, aby szczegółowo przygotować nawet najbardziej wymagającego kursanta. Wszystko, co robimy jest z myślą o Was i o bezpieczeństwie Waszych bliskich. Pamiętajmy, że kurs Prawa Jazdy to nie tylko wyuczenie prostych zasad, lecz trening korzystania z wiedzy, w każdym momencie na drodze – jako kierowca czy inny uczestnik ruchu drogowego. Nie jesteś jeszcze przekonany ? Przygotujemy Cię kompleksowo, abyś na egzaminie udowodnił, że zdobyłeś wszystkie umiejętności wymagane do samodzielnego prowadzenia samochodu. Gwarantujemy Ci, że z dumą widujemy na drogach Naszych Kierowców. Naszą motywacją są Wasze sukcesy. Bez Was nie było by nas. Dziękujemy!

Prowadzimy kurs Prawa Jazdy kat. B. Do takiego Kursu mogą przystąpić osoby, które mają ukończone 18 lat bądź którym do uzyskania pełnoletniości nie brakuje więcej niż 3 miesiące. Z uwagi na zainteresowanie, nowe kursy rozpoczynają się 1-2 razy w miesiącu. Integralną częścią kursu są zajęcia teoretyczne. Wykłady dostosowujemy do potrzeb grupy. Najczęściej odbywają się one od poniedziałku do czwartku w godzinach 16:00 do 18:00, z krótką przerwą kawową. Pomieszczenie, w którym prowadzone są szkolenia, jest w pełni klimatyzowane w okresie letnim oraz ogrzewane w okresie jesienno-zimowym. W Sali wykładowej uczestnicy mają możliwość przygotowania kawy, herbaty oraz skorzystania z zimnych napojów.

Na pierwszych wykładach każdy z Was otrzyma od Nas książkę i płytę z pytaniami, które w 100 % pokrywają się z testami egzaminacyjnymi. U Nas macie pewność, że wiedza zawarta w pytaniach będzie wymagana na Egzaminie Państwowym. W razie potrzeby, istnieje możliwość umówienia się z Wykładowcą na dodatkowe godziny w celu wyjaśnienia niezrozumiałego tematu.  W godzinach otwarcia biura tj. poniedziałek – piątek w godz. 14:00-16:00 możecie jeszcze raz zobaczyć materiały wykorzystywane na wykładach. Po każdych zajęciach otrzymujecie od nas „ściągę” – niezbędne minimum wiedzy,  jaką powinien posiadać Kursant. W połączeniu z dobrze dobraną książką oraz płytą macie niemal 100 % pewność zdania Egzaminu za pierwszym razem! Nasz kurs na prawo jazdy kat. B zawiera:

 • 30 godz. zajęć teoretycznych (45 min.)
 • 30 godz. zajęć praktycznych (60 min.),
 • Indywidualną pomoc Naszej Kadry na każdym etapie nauki
 • Książkę wraz z płytą CD i pytaniami testowymi
 • Opracowane przez Wykładowców materiały dydaktyczne
 • Wewnętrzny egzamin teoretyczny
 • Wewnętrzny egzamin praktyczny
 • Dostęp do multimedialnych materiałów szkoleniowych (w biurze)

Cena kursu wynosi 2200 zł na Fiat Panda oraz Toyota Yaris 3 lub 2500 zł na Toyota Yaris 4 – więcej informacji w Naszym Cenniku. Opłatę za kurs można uiścić jednorazowo, bądź  w 4 ratach (wszystkie raty 0%). W razie potrzeby rozłożenia na większą  ilość rat, prosimy o kontakt z biurem. Płatności można dokonać za pomocą przelewu lub gotówki.

Zajęcia praktyczne prowadzimy na NAJNOWSZYCH Toyota Yaris 4 oraz Toyota Yaris 3 ze skrzynią 6-biegową  (identyczne jak na egzaminie państwowym), również  na 4 pojazdach Fiat Panda,  którymi jeździmy na Egzamin. Jakim autem się uczysz – takim możesz zdawać, mając pewność, że doskonale radzisz sobie z jego obsługą.

Przychodząc do Nas możesz liczyć na pomoc zgodną z najwyższymi standardami. Przy pierwszym spotkaniu wypełniamy dokumenty potrzebne do Wydziału Komunikacji, więc zaoszczędzasz czas, który musiałbyś poświęcić czekając w kolejkach w Urzędzie. Jedyne,  co musisz ze sobą mieć to dokument potwierdzający Twoją tożsamość  – dowód osobisty bądź ważny paszport. Do uzyskania niezbędnego dokumentu – Profilu Kandydata na Kierowcę (PKK) potrzebne będzie także jedno zdjęcie biometryczne, takie samo, jak do dowodu osobistego i paszportu. Razem z Tobą przygotowujemy także ankietę konieczną do badań lekarskich.
Informujemy, że istnieje możliwość wybrania instruktora, z którym chcesz jeździć.  Wszystkie preferencje zostaną uwzględnione w miarę możliwości organizacyjnych. Aby dokonać świadomego wyboru, poznaj Naszą kadrę – Nasza Kadra.

W ramach kursu organizowane są kompleksowe badania lekarskie dla osób ubiegających się o uzyskanie Prawa Jazdy. Badania odbywają się na miejscu, wykonuje je lekarz, który przyjeżdża do Nas w dogodnym terminie. W przypadku posiadania własnego zaświadczenia o badaniu, prosimy o okazanie go w biurze. Przypominamy, że osoby mające wadę wzroku, zobowiązane są do posiadania okularów lub soczewek kontaktowych podczas wizyty lekarskiej. Posiadanie dokumentu tyczy się także osób mających zaświadczenia od lekarzy specjalistów.

Jakie korzyści czerpiemy z uczęszczania na wykłady ? Ani książka, ani płyta nie wytłumaczy przepisów tak przystępnie jak Instruktor-Wykładowca z doświadczeniem. Nasze wykłady ułożone są tak, aby wiedzę nabyć w sposób sukcesywny i przyjemny. Wszystkie tematy tworzą klarowną całość. Rozpoczynamy od najłatwiejszych zagadnień, przechodząc systematycznie do tematów bardziej złożonych. Dodatkowo wzbogacamy wykłady o Nasze spostrzeżenia, przestrzegamy przed najczęstszymi błędami. Już od pierwszych wykładów zaznaczamy zasady panujące na Egzaminie Państwowym. Przedstawimy teorię w oparciu o sytuacje, z którymi spotkamy się na jazdach. Dla lepszego przyswojenia manewrów drogowych wykorzystujemy tablicę z modelem ulic. Posiadamy również symulację skrzyżowania z sygnalizacją świetlną ułatwiającą zrozumienie zmiany świateł i pierwszeństwa przejazdu. Korzystamy z pomocy audiowizualnych, ułatwiających zapamiętanie materiału, aby uczynić przekazywane informacje jeszcze ciekawszymi.

Przychodząc do Nas, nie musisz martwić się, że czegoś nie zdążysz zapisać. Pod koniec każdych zajęć rozdajemy materiały, które są wystarczające do bezpiecznego poruszania się w Ruchu Drogowym. Ostatnie wykłady zawsze przeznaczamy na powtórzenie zagadnień przed Egzaminem Państwowym. Chcemy, żeby nic Was nie zaskoczyło!

Przychodząc do Nas otrzymujecie:

 • książkę spełniającą najnowsze wymagania szkoleniowe
 • CD z pytaniami testowymi, które są w 100 % identyczne jak na Egzaminie Państwowym (nawet pod względem wyglądu)
 • konspekty z najważniejszymi informacjami  po każdych wykładach
 • możliwość korzystania z w godzinach otwarcia biura, które wykorzystywane były na wykładach
 • pomoc ze strony funpage na Facebooku (możecie tutaj wysyłać rzuty ekranu lub zdjęcia pytań) oraz w biurze w godzinach otwarcia

Po zakończeniu całej teorii, każdy posiada już wybranego lub przydzielonego instruktora. W tym miejscu należy umówić się indywidualnie na jazdy. Prosimy o wyrozumiałość w chwili ustalenia wspólnie pasującego terminu. Dokładamy wszelkich starań, aby jazdy przebiegały sprawnie i w jak najszybszym terminie. W przypadku, gdy osoba umówiona jest na dany termin, ale z racji osobistych, zdarzeń losowych, nagłych, nie może stawić się na konkretną godzinę – NIEZWŁOCZNIE prosimy o przekazanie wiadomości Instruktorowi prowadzącemu. Wszystkie jazdy rozpoczynamy z dużego parkingu koło osiedla Jasnego przy ulicy Przesmyk 5 (niedaleko sklepu Hert).

W każdym Nauce Jazdy istnieje wymóg sprawdzenia Waszej wiedzy z zakresu  teoretycznego oraz praktycznego. Instruktor zawsze informuje Was o konieczności przystąpienia do Egzaminu Wewnętrznego i zakończenia go z pozytywnym wynikiem. Forma egzaminu jest identyczna jak w przypadku Egzaminu Państwowego oraz testów egzaminacyjnych zawartych na otrzymanej płycie. Po zdanej części teoretycznej zostajecie zapoznani z arkuszem egzaminacyjnym części praktycznej. Wewnętrzny egzamin praktyczny jest symulacją docelowego Egzaminu Państwowego. Stanowi on ważny moment , w którym możecie sprawdzić siebie. W razie potrzeby, ewentualne niedociągnięcia można uzupełnić jazdami doszkalającymi.

Zakończyłeś Egzaminy Wewnętrzne w Nauce Jazdy ? Teraz droga do uzyskania Prawa Jazdy jest prosta. Pozostało Ci tylko skontaktowanie się z właściwym oddziałem Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego (WORD) – w Świdnicy, Wałbrzychu lub w Kłodzku. W razie jakichkolwiek wątpliwości możesz liczyć na nasze wsparcie!

WORD WAŁBRZYCH
ul. Piotra Wysockiego 28
58-100 Wałbrzych
Godziny otwarcia: Pon. – Pt. od 8:00 do 15:45
Telefon : 74 665 91 11
Mail : dok@word.walbrzych.pl

WORD ŚWIDNICA
ul. Bartosza Głowackiego 1
58-100 Świdnica
Godziny otwarcia: Pon. – Pt. od 8:00 do 15:15
Telefon : 74 857 32 98
Mail : otklodzko@wp.pl

WORD KŁODZKO
ul. Warty 19
57-300 Kłodzko
Godziny otwarcia: Pon. – Pt. od 8:00 do 15:30
Telefon : 74 867 40 24
Mail : otswidnica@wp.pl

Koszt egzaminu Państwowego:
a) Egzamin teoretyczny – 30 zł
b) Egzamin praktyczny – 140 zł
Pamiętajmy, że przystępując do obu Egzaminów musimy posiadać ze sobą dowód osobisty.

Zgodnie z wytycznymi WORD`u należy w druku wpłaty przelewu umieścić swój nr PESEL oraz adnotację „ZA EGZAMIN …”.
Nr konta WORD:

Santander Consumer Bank SA

87 1090 2271 0000 0005 8400 0501

(czas zaksięgowania wpłaty wynosi ok. 2 dni robocze)

Informujemy, że wszystkie oddziały umożliwiają Kursantowi możliwość zapisania się na egzamin on-line za pośrednictwem portalu INFO-CAR (link do portalu). Po zalogowaniu, kandydat ma wgląd w wolne miejsca egzaminacyjne w wybranym oddziale oraz może dokonać wpłaty bankowej (w przypadku, gdy nie zrobiliśmy tego wcześniej).

Zmianę lub odwołanie terminu egzaminu można dokonać nie później niż na 2 dni przed planowanym egzaminem państwowym jedynie w formie pisemnego wniosku (pobierz) :
WORD WAŁBRZYCH – dok@word.walbrzych.pl
WORD ŚWIDNICA – otklodzko@wp.pl
WORD KŁODZKO – otswidnica@wp.pl
Po wysłaniu informacji lub pisma, prosi się o kontakt telefoniczny w celu potwierdzenia odebrania wiadomości przez WORD, oraz celem ustalenia innego, dogodnego dla Was terminu egzaminu.

Zdajesz na Naszym aucie ? Wypełnij wniosek o podstawienie pojazdu na egzamin (link do wniosku) i odeślij go na maila : naukajazdyks@gmai.com

Życzymy wszystkim wysokich wyników oraz zdobycia Prawa Jazdy za pierwszym podejściem!

Pewnie już pochwaliłeś się wynikiem ostatniego Egzaminu. Czy wiesz co należy z nim teraz zrobić? W tych trudnych czasach należy wykonać przelew do Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie w wysokości 100,5 zł aby zlecić wyrobienie dokumentu, a następnie dostarczyć – np. podczas osobistej wizyty – potwierdzenia dokonania opłat.

19 9527 0007 0026 0837 2000 0003

Pamiętaj, że fakt iż już zdałeś Prawo Jazdy – nie upoważnia Cie do kierowania pojazdu bez wyżej wspomnianego dokumentu.

Czy wiedziałeś, że nie wychodząc z domu możesz sprawdzić czy Twój dokument jest już do odbioru ? Zajrzyj na stronę swojego Urzędu – Wydział Komunikacji Dzierżoniów.

Logując się za pomocą PESELU lub numeru PKK (Profil Kandydata na Kierowcę) oraz podając Imię i Nazwisko.

Zapewne przy wyborze odpowiedniej Nauki Jazdy skorzystałeś z opinii naszych poprzednich Kursantów. Teraz sam możesz podzielić się z innymi szczerą opinią. Nieocenioną wdzięcznością za nasze starania będzie zostawienie po sobie komentarza. Służy temu nasz fanpage na Facebook’u, portal superprawko.pl czy formularz zgłoszeniowy zawarty na naszej stronie w zakładce „Kontakt”. Jesteście dla Nas największą motywacją. Dziękujemy, że wybraliście właśnie Nas i zapraszamy Waszych znajomych!

Tel.: 74 831 56 94Facebook