Szkolenie


Oferujemy wysoki standard nauczania w nowej, klimatyzowanej sali wykładowej. Zajęcia teoretyczne prowadzone są z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu multimedialnego. Jeżeli w trakcie zajęć są jakiekolwiek niejasności, prowadzimy bezpłatne spotkania konsultacyjne (nawet dla pojedynczych kurantów) poza godzinami zajęć w czasie dogodnym dla kursantów. Godziny rozpoczęcia zajęć każdorazowo ustalane są na spotkaniu organizacyjnym - zajęcia prowadzone są w różnych godzinach, zgodnie z decyzją kursantów.  Zajęcia z pierwszej pomocy przedlekarskiej prowadzone są ratownika medycznego, który ba co dzień pracuje w Pogotowiu Ratunkowym - posiada więc odpowiednią wiedzę teoretyczną i praktyczną. Zajęcia odbywają się z użyciem profesjonalnego fantoma umożliwiającego praktyczne sprawdzenie nabytych umiejętności. Na czas trwania kursu kursant otrzymuje bezpłatnie komplet pomocy do nauki teorii.

W Ośrodku znajduje się wydzielone stanowisko egzaminacyjne ze specjalnym programem i klawiaturą jak na egzaminie państwowym. Przed przystąpieniem do egzaminu wewnętrznego istnieje możliwość bezpłatnych ćwiczeń pod fachową opieką wykładowcy, który na bieżąco wyjaśnia wątpliwości. Na egzamin wewnętrzny można umówić się w dogodnym dla siebie czasie.

Po zakończeniu części teoretycznej następuje tak zwana rozpiska na jazdy. Do egzaminu praktycznego przygotowujemy w Wałbrzychu, Kłodzku lub Świdnicy. Łącznie posiadamy 7 samochodów szkoleniowych – 4 Toyot`y Yaris i 2 Fiaty Panda, którymi można pojechać na egzamin. Kursant decyduje o wyborze Ośrodka Egzaminacyjnego i instruktora.

Jazdy prowadzone są od godz. 7:00 do godz. 21:00, również w soboty i niedziele. W trakcie szkolenia kursant ma minimum 4 wyjazdy do Wrocławia, a 5 wyjazdów do Wałbrzycha lub Kłodzka. Każdy kursant może bezpłatnie korzystać swoim samochodem z placu manewrowego.


Jeżeli zachodzi konieczność doszkolenia oferujemy najniższe ceny jazd dodatkowych.

Kurs prawa jazdy kat. B obejmuje 30 godzin lekcyjnych zajęć teoretycznych oraz 30 godzin zegarowych zajęć praktycznych.
Na kurs może zapisać się osoba której do ukończenia 18 roku życia nie brakuje więcej niż 3 miesiące.