O firmie


 

Nasza Szkoła istnieje na rynku od października 1990 r. Prowadziliśmy działalność w wynajmowanych lokalach w Zespole Szkół przy ul. Mickiewicza, następnie w II Liceum Ogólnokształcącym 
na ul. Garncarskiej 1 oraz na ul. Klasztornej 4 w Dzierżoniowie.

Od 1 czerwca 2009 r. rozpoczęliśmy działalność w swoim Ośrodku przy ul. Przesmyk 5 - pasaż na targ z Osiedla Jasnego, obok przystanku przy ul. Piastowskiej.

Lokalizacja Ośrodka pozwala na swobodne dojście mieszkańcom Dzierżoniowa lub dojeżdżającym pojazdami komunikacji miejskiej, a także dojazd samochodem na duży parking na Osiedlu Jasnym .

Po konkurencyjnych cenach odbywają się w naszym Ośrodku badania lekarskie niezbędne do uzyskania prawa jazdy.

Kursant ma do dyspozycji kącik gospodarczy w którym bezpłatnie może napić się kawy, cappuccino, herbaty lub zimnych napojów.

Raz w tygodniu przedstawiciel naszej szkoły jedzie do Wrocławia, Wałbrzycha i Kłodzka, gdzie w imieniu kursantów ustala terminy egzaminów państwowych – nie tylko pierwszego lecz również egzaminów poprawkowych. Kursant nie traci cennego czasu na stanie w kolejkach (jak w niektórych Szkołach) lub na dojazd do Ośrodka Egzaminacyjnego w celu ustalenia egzaminu poprawkowego.

Ważną częścią prowadzonej działalności jest praca biura Ośrodka.

Jest ono czynne - od poniedziałku do piątku od godz. 14.00 do godz. 16.00

Jest więc możliwość załatwienia wszystkich formalności – wnoszenia opłat, przygotowania niezbędnych dokumentów do ustalenia terminu egzaminu państwowego – w dogodnym dla kursanta czasie 

W godzinach pracy biura jest możliwość obejrzenia filmów prezentujących:

  • przebieg egzaminu państwowego na placu manewrowym
  • przebieg egzaminu państwowego w ruchu drogowym
  • pierwszą pomoc przedlekarską w wypadkach drogowych
  • akademia bezpiecznej jazdy
  • wpływ alkoholu na zachowanie za kierownicą i inne